У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Від Новорічних свят в учнів залишилося багато приємних вражень якими вони з радістю ділились з іншими протя

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-10

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 4.4.2025

Олександр Мосійчук: ЗИМОВА ПОДОРОЖ

Ось і минули зимові канікули. Від Новорічних свят в учнів залишилося багато приємних вражень, якими вони з радістю ділились з іншими протягом першого тижня навчання. Є що згадати і команді МЦ, адже 12 січня ми пройшли шляхом щорічних Вересневих походів.

Кожного року у вересні колегіанти здійснюють похід до Олександрівки. На початку осені перед нами відкрилась картина природи, яка вражала своєю красою. Навколо дерева, травичка, кущі, що забарвлені у зелений літній колір. Літають пташки, гріє сонечко, пурхають метелики та комахи… Все це заворожує!

Але якою є природа в Олександрівці взимку? Щоб знайти відповідь на це питання, командою Медіа-центру було здійснено творчу експедицію. Погода влаштувала нам випробовування дощем, проте це не спинило нас, а навпаки, додало ентузіазму для досліджень. Роблячи кожний новий крок, ми помічали, що оголені дерева дають змогу розгледіти всю палітру навколишньої природи. Невдовзі від початку руху, ми поринули в спогади, згадуючи минулорічний Вересневий похід та слухаючи цікаві розповіді Едуарда Ільгамовича…

Нас здивувала пташка, яка самотньо літала над галявиною і річкою, що не є звичним для цієї пори року. Кажуть, річка – символ життя, саме тому ми звернули увагу, що Случ був незвично бурхливим та милозвучним. Це свідчить про те, що життя взимку є енергійним, невпинним та загадковим. Галявина, де чотири місяці тому ми весело грали, спілкувалися та просто раділи від спілкування один з одним, мала досить сумний вигляд: голі дерева, пожовкла трава, поодинокі ягоди шипшини… Бракувало тепла, яскравих барв та нашої присутності. Місце, де весело палало вогнище та булькотіла юшка у казанах, нині виглядало самотньою чорною плямою. Тішило хіба що те, що на місці нашого табору не було жодної смітини, хіба що окремою купкою лежали заготовлені дрова, що ніби чекали нашого повернення. З іншого боку, безлисті дерева давали змогу побачити галявини та стежки, про які ми навіть не мали зеленого поняття.  

Цей похід змінив наші уявлення про красу природи взимку, і ми зрозуміли, що вона вражає нас у будь-яку пору року, адже кожен місяць, кожен день створюють нові дива, які сповнюють природу чудовою, незабутньою оздобою.




1. Урал Студенческая 3 Участники Дети 611 лет Юниоры 1215 лет Взрослые 1655 лет Сеньоры от 55 лет
2. психотерапевтическая энциклопедия конспект 30
3. тематичних наук Харків ~ 2000 Дисертацією є рукопис Робота виконана на кафедрі фі
4. Подводная лодка инструкция для ведущего
5. десятка а самая северная ~ 90 девяностое
6. МОДУЛЬ 1. ОБЩАЯ ПСИХОЛОГИЯ ИСТОРИЯ ПСИХОЛОГИИ Понятие о психологии предмет психологии Понятие о психи.html
7. реферат на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Київ 2006 Дисертацією є р
8. Тема- Обучение изложению сжатый пересказ текста
9. Мета заняття- Розглянути загальні засади обчислення і сплати акцизного податку- платники база об~єкти о
10. Економічний потенціал національної економіки