У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

липня 2013 р Звіт про проходження практики курсантом 3 курсу 32 навчальної групи факультету громадсь

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.12.2024

    

ЗАТВЕРДЖУЮ

    Начальник Лубенського МВ (з   

                                                  обслуговування м. Лубни та       

                                                 Лубенського району)

                                                 УМВС України в Полтавській області

                                                 полковник міліції

                                                 Власенко О.В.                  

    «__» липня 2013 р.

Звіт про проходження практики курсантом 3 курсу 32 навчальної групи  факультету громадської безпеки ННІПКГБПС НАВС, рядовим міліції Дяченком Артемом Вадимовичем.

з «08» липня по «31» липня 2013 р.

Проходив практику в Лубенському МВ (з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) УМВС України в Полтавській області в слідчому відділенні. В результаті проходження практики, було вивчено структуру Лубенському МВ (з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) та роботу слідчого відділення.

Лубенський МВ складається з:

  1.  Сектору карного розшуку;
  2.  Міліції громадської безпеки;
  3.  Слідчого відділення.

Відповідно в кожному відділенні є свій начальник. У начальника є заступники:

  1.  Начальник слідчого відділення;
  2.  Начальник сектору карного розшуку;
  3.  Начальник міліції громадської безпеки.

 Слідче відділення Лубенському МВ (з обслуговування м. Лубни та Лубенського району) УМВС України в Полтавській області складається з: начальника слідчого відділення, одного старшого слідчого, трьох слідчих та одного інспектора слідчого відділення.

Під час практики, було розроблено індивідуальний план за допомогою керівника практики і відпрацьовано в повному обсязі. На протязі практики було визначено ряд завдань, які мені необхідно було вирішити, для того щоб зрозуміти роботу слідчого відділення. В ході практики, під керівництвом наставника, закривав кримінальні провадження, які в силу відсутності події кримінального правопорушення або через відсутність складу злочину підлягали закриттю. Під час практики ознайомився з процесуальним порядком допиту потерпілих, підозрюваних і свідків, а також застосуванням тих тактичних прийомів і заходів, які здобув під час навчання. Ознайомився з формою та порядком оформлення процесуальних документів, які потрібно слідчому для формування кримінального провадження та подальшим переданням  його до суду. При здійсненні всіх процесуальних дій, які передбачені КПК, співробітники слідчого відділення  дотримуються строків, які необхідні для проведення слідчих дій. Практично відпрацьовано тактика і прийоми проведення обшуку, допиту свідків, потерпілих, огляд місця події та інші процесуальні слідчі дії. Ознайомився з законами, нормативними актами, відомчими  документами, які регламентують діяльність ОВС.

Найчастіше реєструються і перебувають у провадження слідчого відділення такі  злочини, а саме: проти життя та здоров’я особи, злочини проти власності, злочини проти громадської безпеки та злочини в сфері обігу наркотичних засобів, речовин та їх прекурсорів.

Також ознайомився з роботою Єдиного реєстру досудових розслідувань, набув практичних навичок необхідних для своєчасного і повного внесення відомостей про кримінальне правопорушення до реєстру.

При закритті кримінального провадження або направленні його в суд, як слідчий так і прокурор, роблять відповідні відмітки в реєстрі. Основним змістом процесуальної діяльності є  встановлення  об'єктивної істини, а основним засобом отримання і перевірки доказів є слідчі дії.

Для руху кримінального провадження, потрібно здійснити ряд процесуальних дій, які слідчий має виконати своєчасно. За необхідності допитати свідків та інших учасників провадження, або встановити нових осіб кримінального правопорушення, слідчий самостійно проводить слідчі (розшукові) дії або видає доручення на їх проведення. Зазвичай доручення розписуються на працівників СКР та СДІМ. Також при розробленні доручення на проведення слідчих (розшукових) дій в ньому вказується термін який надає слідчий для їх виконання.

При закритті кримінального провадження або його направленні до суду ведеться статистичний облік за допомогою електронних карток. Прокурор разом зі слідчим, тісно співпрацюють на протязі всього періоду досудового розслідування, прокурор здійснює процесуальне керівництво по кримінальному провадженню, яке знаходиться в слідчого. За кримінальним провадженням, яке вже закрито на підставі ч.1 ст. 284 КПК, або направляється до суду, складається наглядове провадження.

В світлі реформування законодавства відповідно до європейських стандартів, прийняття нового КПК забезпечило можливість повного, неупередженого і об’єктивного ведення розслідування та забезпечення прав і  свобод громадян. Слідчий — це особа, яка здійснює досудове (попереднє) слідство у кримінальних справах. Новий КПК в деякій мірі дещо полегшив роботу працівників слідчого відділення,  в якості збору матеріалів для кримінального провадження.  Під час практики, вдалося застосувати ті  теоретичні знання, які здобув під час семінарських та практичних аудиторних занять. Позитивним моментом в райвідділі, що мені сподобалось це  проведення  спортивно-масової роботи кожну пятницю серед особового складу.

Головним моїм завданням під час практики, була організація практичної роботи в слідчому відділенні і можливість співставлення теорії з практикою, що є одним з найважливіших моментів для подальшої професійної роботи  в ОВС. На час проходження ознайомчої практики, я був повноцінним співробітником райвідділу, виконував роботу всю процесуальну роботу, яку ставили переді мною працівники слідчого відділення.

На мою думку, потрібно частіше залучати курсантів для проходження практики, не тільки коли це передбачено методичним планом, а й на період навчальних занять. Потрібно професійно і обдумано застосовувати на практиці ті знання,  які не порушують норми чинного законодавства. Перш за все необхідно проводити більшу кількість виїздних і практичних занять. Вивчення саме того матеріалу і написання зразків тих процесуальних документів, які стануть у пригоді в майбутньому і тим самим полегшить проходження практики в ОВС.

Керівник практики

капітан міліції                                                         С.О. Росоха

«__» липня 2013 р.




1. Теориям самоорганизации - синергетика теория изменений и теория катастроф
2. ТЕМА МУНИЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛЕНИЯ УЧЕБНИК ДЛЯ ВУЗОВ Издание третье дополненное и переработанное
3. тема Его методы должны быть объективными и научной
4. Штукатурные работы
5. Оценка деятельности производственных объектов Анализ объемов продукции
6. Вариант 1 Алгоритм решения задачи Вариационный ряд Графическое изображение вариационного ряда
7. лекция 7.09 Источниковедение
8. Начальные этапы развития полиграфии Первая технология печати а следовательно и полиграфия зародилась
9. Фабрика Красок 445051 Россия Самарская обл
10. Определение величины влияния отдельных факторов на прирост результативных показателей.html
11. тематическая статистика
12. Варианты исполнения сетевых контроллеров
13. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИВЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ТРУДОВЕ ПРАВО для студентів заочного факультету
14. Виды стихийных бедствий и методы борьбы с ними
15.  Труд как фактор производства- спрос и предложение
16. Контрольная работа- Система та процес бухгалтерського обліку
17. плохая пресса Какие ассоциации возникают у среднестатистического автосоотечественника Дизель это тяжк
18. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Одеса 2007
19. В запредельных волноводах волновые процессы невозможны
20. Предпринимательское право Шпаргалки