Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

тематики 6 клас 1 Слайд Тема- Розв~язування вправ з теми Додавання раціональних чисел

Работа добавлена на сайт samzan.net:


                               Урок  математики  (6 клас)

(1 Слайд)  Тема: Розв’язування вправ з теми «Додавання раціональних чисел».

(2Слайд) Мета: Удосконалювати вміння і навички учнів додавати раціональні числа, розвивати логічні  мислення,  культуру  математичної мови і записів, самостійність, інтерес до математики.

                                             Хід уроку.

                                                                       Епіграф уроку:

«Вчитись можна тільки весело…

Щоб перетворювати знання,

потрібно поглинати їх з апетитом.»

А.Франс

I.Перевірка домашнього завдання  

1.Наявність домашнього завдання перевіряють консультанти.

2.Діти за допомогою сигнальних карточок показують свій настрій. (смайлики)

3.Усний рахунок.

а) 0,4                    б)2:  

     +5,2                       

      -2                         -

    :0,6                           ___

II.Актуалізація опорних знань.

1.Вправа «мікрофон»

1). Які числа називаються натуральними?

2). Які числа називаються раціональними?

3). Які числа називаються протилежними?

4). Яке число немає протилежного?

5). Що називається модулем числа?

6). Чому дорівнює модуль додатного числа,відємного числа?

7). Як додати два від’ємних числа?

8). Як додати два числа з різними знаками?

2.Робота з сигнальними карточками «так», « ні ».

(3Слайд)

  1.                 3) -2             5) -2
  2.               4) 0                  6) -6

3.За допомогою сигнальних карточок «+» та «-»   заповніть пропуски в реченнях : (4Слайд)

1)щоб додати -2 та -3,треба…їх модулі та перед результатом поставити знак… .

2)щоб додати -3 та 5,потрібно…їх модулі та перед результатом поставити знак … .

3)щоб додати 2 та -3, потрібно…їх модулі та перед результатом поставити знак … .

III. Розв’язування вправ.

1.                 

                                    

                   +

2.Робота по рядах:     

6 рядів – 6 карточок з прикладами (скільки учнів – стільки прикладів, останній учень в кожному ряді підсумовує всі відповіді).

Результати – букви (склади), які лежать на вчительському столі в перевернутому вигляді.   При правильних відповідях отримуємо слово

«МОЛОДЦІ»

3. «Ромашка». До пелюсток квітки причеплені завдання.

1)3,2+(+8,42)+(-3,2)+(-6,4)+(-8,42)=

2)-4

3)-2,8+3,75+2,8+(-16,24)+(-2,51)=

4)

5)37+(-50)+22+13+(-23)=

6)-1,32+2,41+3,77+(-4,68)+0,59=

4.При яких цілих значеннях  Х  нерівність буде правильною: (5Слайд)

  1.  0                        в) -10

    б)   -3                      г)-4

5.Записати число  -12  у вигляді суми   (6Слайд)

а) двох від’ємних чисел ;

б) двох чисел з різними знаками.

IV.Підсумок. (7Слайд)

1)який знак має сума двох чисел з різними знаками?

2)чому дорівнює модуль суми двох чисел з різними знаками?

3)як виконати додавання двох чисел, з яких одне додатнє, друге – від’ємне?

4)сума яких двох чисел дорівнює 0?

V. Домашнє завдання. (8Слайд)

 

 

Номінація  - урок

Сокальська ЗШ І – ІІІ ст. №5

Конспект уроку з теми:

« Додавання раціональних чисел.

Розв′язування вправ.»

для учнів 6 класу

                                 

                                        

                                       Вчитель математики

                                        Томчук Тетяна Ярославівна

2012




1. У Меня так много детей а Я им не нужен
2. Государства Древнего Востока1
3. Тема 12. ПРОЦЕСС ПОТРЕБИТЕЛЬСКИХ РЕШЕНИЙ 12
4. Контроль динамических параметров ЦАП
5.  События в Югославии в начале 90х годов развивались стремительно во многом непредсказуемо и трагично
6. International Raw Materials Market
7. Фигероа Океан Опаленный солнцем негостеприимный остров Лансароте был домом для многих поколений отчаянн
8. вариантах на любой вкус
9. До недавнего времени тонкости уголовного законодательства ровным счетом ничего для него не значили
10. на тему- Совершенствование организации движения на регулируемом пересечении пр
11. 2010 роки Основи медсестринства 1 Виснаженому хворому призначено харчування з підвищеною енергетичною
12. РОЛЬ ФОЛЬКЛОРА В ФОРМИРОВАНИИ ВЫСОКО НРАВСТВЕННОГО ОТНОШЕНИЯ К ОКРУЖАЮЩЕМУ МИРУ У ДЕТЕЙ ТРЕТЬЕГО ГОДА ЖИЗН
13. Винтаж BOBINНанана 19 МЕСТОOCENEnoless Summer 18 МЕСТОDvid Guett fet.html
14. Теория Государства и права1
15. Один день Ивана Денисовича
16. Дипломная работа- Профессиональное и психологическое развитие личности студентов
17. Бухгалтерский учет в антикризисном управлении Основы бухгалтерского учета
18. Лабораторная работа- Електровимірювальна апаратура
19.  Цели и задачи банковского менеджмента
20. ТЕМА 5 ПРАВОВОЕ РЕГУЛИРОВАНИЕ ОТНОШЕНИЙ В СФЕРЕ ОРГАНИЗАЦИИ И ДЕЯТЕЛЬНОСТИ СРЕДСТВ МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ 2 ча